Mesafeler

Ben mesafelere inanmıyorum. Bir insanı sevebilmek için onunla bağ kurabilmek için ne yan  yana olmanıza gerek var ne de benzer şartlarda bulunmanıza. Bu sevginin tam manasıyla damıtılmış hali.

Nünü uzun yıllardır yurt dışında yaşamasına rağmen bağımız hiç kopmadı. Azalmak bir yana eskiden haftada 2-3 kez konuşuyorsak her gün konuşur hale geldik. Bugün benim yine bir süredir asfalyalarım atık olduğu için sanırım beni neşelendirmek istedi. Atina sokaklarından bir sanatçının yapmış olduğu bir resmi gönderdi. Aynı sen, çizen seni çizmiş sanki dedi.

Makyajı bile var! Şahane!
Özledim Nüs!

..............

Bu sene Oscar'ı da kapan Green Book filmini izlediniz mi? Ben baya baya beğendim. Tipik amerikan filmi klişelerine rağmen.  .Tabii ki en çok müzikleri sevdim. Bir de karısına yazdığı mektuplar tam benlik! Baylırım mektup yazmaya! Ama yine de keşke Roma alsaydı ödülü diyorum. Benim için hakeden oydu.A Star Is Born konusunda ise çekimserim. Bilenler bilir Lady Gaga'yı pek severdim. Kesinlikle yetenekli bir kadın. E Filmde izletti kendini şimdi. Yine de bu kadar ses getirecek bir yanı yoktu bence. Lady Gaga'nın Bradly'e hallenmeleri dışında tabi!!! Törendeki en güzel konuşma tabiiki Lady Gaga'nındı: kıssadan hisse çalışın vazgeçmeyin! dedi. Güzel de dedi. 

Buraya da Tuna Ötenel'den kısa bir büyü bıraktım. Efsanelere saygı kuşağı gibi oldu:/Yorumlar

Popüler Yayınlar