BOMBELERE GEL!

Kızlarrrrrr koşuuuuun!!!Östrojen Duygu gibi oldum(hi! sisy)

şu geçtiğimiz son 1 ay Coco ve Bitmez laneti gibiydi!

Başlık net Kiralık Aşk izleniyor evet taaaaa en başından beri hayır işsiz değilim!(yani teknik olarak ücretli bir işim yok ama meşgul biriyim! Hepimiz meşgulüz zaten dimi canım ya!)
Şimdi söz konusu dizinin oyuncu ekibi muazzam seçilmiş... Sağlam seneryolu bölümlerinde kahkahalarla güldüğüm de doğrudur çünkü, dizinin asıl karakteri Ömüş!(Allah bu adama bir gülüş vermiş gerisine hacet yokmuş zaten ama yetmemiş boy pos endam... tamam sapıttım kabul. Dizi oyuncusuna hallenen ergen kızlara mı döndüm?!WTF!)
 evet nere de kalmıştım.Dizinin asıl karakteri Ömüş gibiyim son 1 aydır.Bir ağır havalar, bir kasıntılık, bir aşktan kaçarım ama aklını alırım filan ay bildiğin östrojen Duygu havaları!Anneeeeee kırmızı rujum nerede?!!!


Şimdi mevzu Kiralık Aşk değil. Tv de izlediğim tek dizi kendisi.Sebebi ise kafamı dağıtıyor olması ve özlenilen aşk duygusu elbet!(Yazar bu konuda katiyen eleştiri kabul etmiyor.Zevk benim dizi benim. Game of Thrones'cular lafım size: taht kavgalarını sizden öğrenecek değiliz!)


Bu arada 4 saat uykuyla yazılıyor bu yazı ama bir enerji ki haleti ruh da! Eee ne diyorduk hah dizi filan iyi hoş da şimdi olaylar örgüsünde klasik romantik komedi geyiği olarak esas kız ve esas oğlan olaylar olaylar- kavuşamama-olaylar olaylar-öpüşecektik sevişemedik- olaylar olaylar-bakışmalar vs şeklinde ilerliyor.

Bu şarkı Ömüş'e ve Ömüş gibilere(var ise şayet!) gelsin efenim buyurun Sezen abla söylüyor:


...............Bu ara, yayınlayacak çok kitap birikti, Bir ara paylaşacağım hepsi aklımda.Kitapları çok sevmek, sizi İstanbul uğruna terk etmeyecek bir aşık demek.

İstanbul uğruna,,Der-i saadet uğruna hadi çok gerilere gidelim Alyana uğruna...

Ne kadınsın be İstanbul!Ardına kaç ihanet kaç ayrılık kaç arkada kalmışlık sığdırdın!Kiralık Aşk ile girişi yaptık madem şarkıda oradan gelsin diyeceğim ama haksızlık olacak.Genç kitle sayesinde yeniden keşfedilen, eskilerden beridir pek bir bulutlanarak dinlediğim bir melodi gelsin.


İşte burda şarkı:

ps: laf aramız da , çok sevdiğim müziklerin kitlelerce keşfedilmesi asabiyetimi zıplatır.. eh ne yapalım bari dandirik diziler güzel müsikilere yer versin!


ps: Hepinizi çok seviyorum bunu bildiğinizi biliyorum.Duaların da olduklarım olmadıklarım hiç tanımadıklarım hep uykuluk duamda mırıltılarımın en günahsızısınız.

Yorumlar

Popüler Yayınlar